Artykuł

W sobotę 21 kwietnia 2018r. odbyły się organizowane przez Integracyjny Klub Sportowy „Zryw" Otwarte Mistrzostwa Miasta Słupska w szachach juniorów. Zawody odbywały się w SCOPIES-ie przy Ul. Niedziałkowskiego 6. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, startowało w nim 28 zawodników. Rozegrano 7 rund po których najlepszy okazał się Piotr Gołębiowski z wynikiem 6 pkt., drugie miejsce zajęła Aleksandra Biłyk która zdobyła również 6 pkt., a trzecie miejsce wywalczył Michał Przybylski z dorobkiem 5 pkt. Kolejne miejsca zajęli: 4. Jakub Klimczewski 5 pkt., 5. Mikołaj Rokicki 5pkt., 6. Tymoteusz Smoliński 5 pkt., 7. Wojciech Ernestowicz 5 pkt., 8. Maksymilian Grabowski 4 pkt., 9. Lena Cyprych 4 pkt., 10. Adam Burak 4 pkt. Zwycięzca otrzymał puchar, pierwsza trójka medale a wszyscy zostali nagrodzeni upominkamirzeczowymi. Zawody sędziował Brunon Studziński.