Artykuł

Wczoraj 17 kwietnia 2018r. zakończyły się organizowane przez Integracyjny Klub Sportowy „Zryw" Otwarte Mistrzostwa Miasta Słupska w szachach. Turniej rozgrywany był na świetlicy Polskiego Związku Niewidomych przy Ul. Sienkiewicza 8. Po trwających niemal 5 tygodni zmaganiach ostatecznie w turnieju zwyciężył w bardzo dobrym stylu bez żadnej porażki i remisując tylko w jednej partii, Jerzy Rutkowski (Słupsk) z dorobkiem 8,5 pkt., drugi był Michał Gulbiński (Słupsk) 6,5 pkt., a trzecie miejsce zajął Adam Worzała (Słupsk), który uzyskał 5,5 pkt. Kolejne miejsca zajęli: 4. Jerzy Walawicz (Słupsk) 5,5 pkt., 5. Jarosław Borowski (Słupsk) 5,5 pkt. Zawodnicy zostali nagrodzeni medalami, nagrodami rzeczowymi i finansowymi, a zwycięzca otrzymał również puchar. Sędzią zawodów był Brunon Studziński.
Autor: Robert Nawrocki